מה קורה בסשן תטא הילינג?

במהלך סשן של תטא הילינג

אנחנו עושים Digging (חפירה), כלומר שואלים שאלות נכונות ומדויקות המובילות אותנו אל עבר מאורעות ספציפיים המצביעים באופן החלטי על האמונה החוסמת (לרוב היא אחת כזאת המפתיעה גם את אלו שבטוחים שהם יודעים מה היא). כשאנו מוצאים את אותה האמונה, אנחנו הופכים אותה על המקום.

ומאותו הרגע – החיים משתנים.

למה הם משתנים?

כי לרוב, האמונה החוסמת השורשית נמצאת אצלנו מספר רב של שנים. אצל רוב האנשים היא נמצאת מזמן ילדות. אצל חלק היא נוצרה לא מזמן. דמיינו לעצמכם בן-אדם שבמשך מעל ל-20 שנה הייתה אצלו האמונה שהוא חסר ערך. במשך 20 שנה היא ישבה שם ודגרה והנביטה עוד שלל אמונות חוסמות. לא משנה מה הוא היה עושה, במשך יותר מ-20 שנה הוא מרגיש שהוא חסר כל ערך. ייתכן והאמונה הזו מנעה ממנו להשיג דברים רבים שרצה, ייתכן שהוא בכל זאת הצליח להשיג חלק מאותם הדברים אך תחושת מועקה של חוסר סיפוק מלווה אותו באופן תמידי.

ואז ביום אחד –

בום!

האמונה משתנה.

בהתחלה לוקח זמן להבין מה קורה. למה אני לא מתעצבן מדברים שהייתי מתעצבן מהם? למה הפסקתי לקנא? למה אני מצליח לישון טוב בלילה? וכהנא וכהנא שאלות ותהיות.

לאט לאט, דברים טובים מתחילים לקרות. כשהתת-מודע שלנו לא מוטרד מדבר מה מסוים אלא מקבל אותו באהבה, אזי הוא מקרין את זה אל תוך המודע וממנו זה יוצא אל המעשים והדיבורים שלנו. כשסוף-סוף אנחנו נקיים מאמונות חוסמות ומלאים באמונות חיוביות, עוצמתיות ומושכות – אז החיים יאירו אלינו פנים.

וכל זה קורה בסשן אחד של שעה פלוס.

כמובן, אצל כל בן-אדם יש מנעד רחב של מחשבות ואמונות שבלתי-אפשרי לנקות בסשן אחד, אבל הסשן הראשון הוא הארוך מכולם כי אז אנחנו מוצאים את האמונה השורשית העמוקה והבעייתית מכולם (יחד עם עוד כמה אמונות שתפסנו על הדרך). לכן, אחרי סשן אחד אנחנו יוצאים לדרך חדשה. כמובן שמומלץ ביותר לערוך יותר מסשן אחד, אך ההבטחה היא כי אחרי אחד כזה כבר מרגישים שקט נפשי ורגיעה שלא הייתה קיימת אצלך מעולם. גם אני, שעוסק בתטא, עדיין מנקה אצלי אמונות חוסמות מדי פעם. אנחנו בסופו של דבר בני אדם חיים ונושמים.

אבל ללא ספק, סשן של תטא הילינג יגרום לכם להרגיש שנולדתם מחדש.