, , ,

שפע והצלחה

מה זה בעצם שפע? מה זו הצלחה? האם ניתן למדוד הצלחה בשפע? האם שפע מעיד על הצלחה?

אני יכול לספר לכם מה זה שפע והצלחה מבחינתי. אני יכול לומר לכם על אילו אמונות זה יושב אצלי. אבל אני לא יכול להכתיב לך איך לתפוס את שני המושגים הללו. זה הכל שלך.

זה היופי והייחוד של התטא הילינג. לכל בן אדם יש עולם מושגים משלו. כל בן אדם תופס את העולם באופן שונה לחלוטין, כולל מושגים של "שפע" ו-"הצלחה". המטרה שלי היא לעזור לך לגלות איך אתה תופס את המושגים הללו, האם הצורה שאתה תופס את המושגים הללו חוסמת אותך מלהשיג אותם ואז לשנות את אותן האמונות כך שיכווינו אותך אל המטרה והיעד הנכסף.

שפע יכול להיות כסף. שפע יכול להיות בריאות. שפע יכול להיות זוגיות וחיי מין פעילים. שפע יכול להיות הכל ביחד. אותו הדבר לגבי הצלחה – היא יכולה להיות בעבודה, עם בני/בנות זוג, הצלחה מעמדית, הצלחה בלימודים ועוד. הצלחה יכולה להיות הכל.

מה מונע ממך לקבל את השפע שהיית רוצה לקבל? מה מונע ממך לחוות את ההצלחה? או שאולי יש לך כבר שפע ו/או הצלחה, אבל בלתי אפשר לקבל זאת באהבה, ועדיין מתעסקים בחרדה והחשש מפני מה שטמון עמוק עמוק בתת המודע שלכם.

לא היית רוצה לשחרר את הפחדים והחרדות הללו שמונעים מכם להגיע אל היעד הנכסף? אני יודע שאני רציתי. זה בעצם מה שהוביל אותי אל התטא מלכתחילה. כלומר, מלבד שאר הדברים.

מה זאת אומרת שאר הדברים? אני רק רוצה להיות מוצלח ובעל שפע!

אז זהו, שתמיד יש עוד דברים. אנחנו בני אדם. אנחנו מכונות מורכבות. בכל רגע נתון עוברות לנו אלפי מחשבות בראש. כל שניה קורה לנו משהו, בטח ובטח בעולם של היום שבאמת כל חמש שניות מתעדכן באיזשהו מאורע קריטי או שולי. אנחנו מלאים בחוויות – טובות ורעות – מהרגע שנולדנו, כשכל מאורע עשוי להשפיע על חיינו, גדול וקטן כאחד.

אז זה באמת מה שעושה התטא. היא לא מסתפקת רק באמונה אחת. בזמן סשן אנחנו מנסים לתפוס כמה שיותר אמונות חוסמות, משמעותיות ובעיתיות, לגדוע אותן מהשורש ולהחליפן באמונות הנכונות והטובות, כאלו שישפיעו על הלך המחשבה שלכם, על המעשים שלכם, על הדיבור שלכם, על תנועות הגוף שלכם, על האופי שלכם ובאופן כללי על ההוויה שלכם. רק אז באמת יתאפשר לך להוביל את עצמך אל עבר ההצלחה אותה כל כך רוצים.

אני לא יכול להתחייב ולומר שאחרי סשן אחד פתאום דברים יגיעו אלייך מבלי שחשבת שיגיעו, אבל אני כן מוכן להתחייב על-כך שזה כן קורה. אני יודע שזה קרה לי ואני יודע שזה קרה ועדיין קורה לאנשים שבאו אלי לסשן. איך אני יודע? כי הם ישר מתקשרים ושולחים הודעות נאצה על-כך שאיזה באסה שהם לא נתקלו בתטא לפני. שזה מצחיק, כי זה פחות או יותר היה הנוסח שלי לאותו הבחור המקסים שעשיתי אצלו תטא לראשונה.

דברים טובים קורים לאלו שיש להם רצון, מוטיבציה ושקט נפשי. אנחנו זה מה שאנחנו מאמינים בו. נאמין שאנחנו אנשים מוצלחים, אהובים, בעלי שפע ומלאי תודה והוקרה – זה באמת מה שיקרה. ואם אנחנו חושבים שאנו מאמינים בדברים הללו אבל שום דבר לא באמת קורה – אז כנראה שאנחנו לא באמת מאמינים בדברים הללו.

למזלנו, יש את התטא שבא לתקן באופן מיידי את כל האמונות החוסמות והבעייתיות ולנקות את כל הפחדים כולם. התטא מגיע בכדי לפנות לכם את הדרך מכל המכשולים ולגרום לכם להתחבר לאינטואיציה שלכם שתוביל אתכם אל המקום שאתם רוצים להגיע.

בתטא אנחנו יודעים ומאמינים שאין דבר כזה שבן אדם לא מסוגל לעשות משהו. כל אחד מסוגל לעשות הכל. זה לא אומר שמי שמפחד לדבר מול קהל – יום למחרת הסשן הוא יסחוף את הקהל כמו אובמה. אבל זה כן אומר שיום אחר הסשן – הוא לא יחוש פחד. זה פשוט לא יהיה שם. זה כבר לא יהיה קיים. ברגע שיצטרך לעמוד מול קהל – הוא יעשה זאת עם ביטחון עצמי גבוה. מפעם לפעם הוא ישתפר עד שישכח לגמרי שפעם היה לו פחד שכזה.

בן אדם שרוצה לפתוח עסק מסוים ויש לו חששות לא צריך לבדוק אם הוא יכול לפתוח את העסק הספציפי הזה אלא מהן האמונות והפחדים שחוסמים אותו מלהרגיש בנוח עם כך. כמובן, לכל אחד יש אינטואיציה לגבי הדברים בהם הוא יותר מוכשר או פחות. רוב הדברים שתעשו בחייכם יעמדו באופן ישיר עם האינטואיציה והכישרונות שלכם וזה מעולה. לכן תמיד כדאי לתמוך באותם הדברים שמשקפים את האופי והכישורים שלנו ולא לנסות בכוח.

למה הכוונה?

אני, לדוגמא, דיי גרוע בכדורגל. בתקופה שהייתי מעשן, הייתי מגיע למגרש עם נרגילה וצופה בחברים שלי משחקים. כשהייתי ילד ושיחקתי עם החבר'ה, תמיד רציתי להיות מוכשר בזה כמוהם אבל זה לא הטריד אותי יותר מדי. עם הזמן גדלתי והתפתחתי לכיוונים אחרים בהם אני מוכשר והנושא הזה כבר חסר משמעות בעיני.

רגע-רגע-רגע – לא אמרתי הרגע שבתטא אנו יודעים ומאמינים שכל בן-אדם מסוגל לעשות הכל? נכון, אז בואו נבין למה אני מספר לכם את זה:

  1.     לא כל-כך בער לי להיות שחקן כדורגל מהולל ומפורסם אז לא טרחתי להשקיע בזה מעבר להיפגש עם החבר'ה אחר הצהריים ולשחק מדי פעם. באופן טבעי נמשכתי לתחומים אחרים לגמרי שבהם כן השקעתי את כל זמני ומרצי, כן התפתחי בהם וכן דבקתי בהם לדרגה של מומחיות (כמו כתיבה או נגינה על פסנתר, למשל).
  2.      אני דיי בטוח ומשוכנע שמבחינה פיזיולוגית, אני בחיים לא אצליח להגיע לרמה של שחקן כדורגל בליגת העל.

אבל –

אם בכל זאת הייתי רוצה להיות שחקן כדורגל בליגת העל – הייתי דבק במטרה כמו נינג'ה. הייתי הולך להתאמן ולשחק כל יום. הייתי יושב וצופה במשחקים ומנתח אותם. הייתי מעלה את עצמי כמה רמות למעלה עד שבאיזשהו שלב כן הייתי נהיה שחקן כדורגל סביר פלוס ואז הייתי הולך להתעסק בזה באיזושהי בחינה – כשחקן, כמאמן, כחבר הנהלה או משהו אחר דומה.

אם באמת כדורגל היה כל עולמי, הייתי עושה הכל בשביל להיות חלק מהעולם הזה ומנקה אמונות ופחדים המתקשרים אל הרצון הזה שלי להיות שם.

אבל, עצם זה שהאינטואיציה שלי משכה אותי לכיוון אחר לגמרי אליו אני יותר מתחבר ושוחה בו מצביעה על המקום הנכון בו אני צריך להשקיע את מרצי, זמני וכישרוני.

זה מה שקורה עם כל אחד מאיתנו. האינטואיציה שלנו מושכת אותנו אל המקום הנכון לנו. האמונות והפחדים הם אלו שימנעו מאיתנו להגיע לשם.

דוגמא נוספת: מישהי עובדת בעבודה שהיא לא כל-כך אוהבת ובתוך תוכה חולמת להיות זמרת אבל אף-פעם לא עושה עם זה כלום. האם סשן של תטא יגרום לה לעזוב את העבודה וללכת בעקבות קריירה של זמרת?

חס וחלילה.

זה רחוק מאוד מהעקרונות של התטא. זה גובל בחוסר אחריות.

מה שסשן אחד של תטא כן יעשה זה –

  1.      ימצא את האמונות החוסמות שגורמות לה לא לאהוב את העבודה שלה. יכול להיות שנמצא שהיא באמת אוהבת את העבודה אבל הבוס שלה מעורר אצלה איזושהי טראומה שהיא לא מודעת לקיומה. יכול להיות שנמצא שהעבודה בה היא נמצאת באמת לא מתאימה לה, אז אנחנו ננקה ונחליף אמונות ופחדים שמונעים ממנה לעבוד במה שבאמת מתאים לה.
  2.      נבדוק מהן האמונות והפחדים המונעים ממנה לפצוח בקריירה של זמרת וננקה אותן. נעצים אצלה את הביטחון העצמי. נרומם אותה. נגרום לה להאמין בעצמה.

מה שיקרה אחר-כך יהיה מופלא – קודם כל היא תרגיש מועצמת והרבה יותר טוב עם עצמה. היא תהיה מחוברת יותר אל האינטואיציה שלה שתוביל אותה או להישאר באותה העבודה או להחליף עבודה. במקביל, האינטואיציה שלה תוביל ותמשוך אליה את תחום המוסיקה, באופן כזה או אחר, ולראשונה בחייה התחום הזה לא יפחיד אותה. מה שהיא תעשה אחר-כך זו כבר הבחירה החופשית שלה.

למעשה, זו אבן היסוד של התטא – ליצור שקט נפשי ולשחרר את כל האמונות החוסמות והמכשולים. התת-מודע שלנו הוא עוצמתי. האינטואיציה שלנו היא מאוד חזקה. לא סתם אנחנו מרגישים מעולה שאנחנו עושים משהו שאנחנו אוהבים או נמצאים בסביבה אוהבת ותומכת. זה קורה כי אנחנו ממלאים את רצון האינטואיציה שלנו. אנחנו מזינים אותה בטוב, ברוגע ובשקט נפשי.

הרי בסופו של דבר, החיים הם רצף של בחירות חופשיות, נכון? זה הפחד שלנו שמונע מאיתנו לעשות דבר מה.

אז בזכות התטא, אנחנו מעלימים את אותו הפחד וגורמים לבחירה החופשית שלנו להיות נעימה, רגועה ומוצלחת.

מעוניינים בסשן שיעזור לכם לפתור את הבעיות? מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *