מה זה תטא הילינג?

בשורה התחתונה,

תטא הילינג היא שיטה שמוצאת את האמונות החוסמות שנמצאות בתת-מודע ומשנה אותן בין רגע. פשוט, נכון?

כן, כן, אני יודע, יש לך עוד המון שאלות כמו:

  • "מה התרגום של תטא הילינג?"
  • "מה זה בכלל תטא?"
  • "מה זה עושה?"
  • "מה עושים בסשן (פגישה)?"
  • "האם זה מיידי?"
  • "כמה סשנים צריך?"
  • "איך זה עוזר לי?"
  • "האם זה באמת עוזר?"

נתחיל מהסוף –

כן, זה באמת עוזר. איך? על-ידי כך שמחליפים את האמונות החוסמות בסשן אחד בלבד ובערנות מוחלטת.

לכל אחד מאיתנו קיימות כמה אמונות שהיינו רוצים להיפטר מהן. לחלק קטן אנחנו מודעים, לחלק גדול לא. חלק מאותן האמונות מעכבות אותנו או מונעות מאיתנו להשיג מטרה מסוימת בלי שבכלל אנחנו מודעים לכך. מעבר לכך, ייתכן כי האמונות הללו מונעות מאיתנו להשיג מטרות נוספות מבלי בכלל שאנחנו מודעים לכך שיש קשר ביניהן.

אמונות חוסמות

הן למעשה מחשבות שצרובות עמוק עמוק בתוך התת-מודע שלנו. הן יכולות להיות לגבי עצמנו ('אני שונא את כולם', 'אני חסר ערך', 'אני כישלון מוחלט') והן יכולות להיות לגבי הסביבה ('החיים פועלים לרעתי', 'אני לא אהוב', 'אם אגיע להצלחה משהו יקרה לי'). האמונות הללו נוצרו בגלל איזשהו מאורע טראומתי מסוים שלרוב אנחנו בכלל לא יודעים שהוא כזה.

אני רוצה לשאול אותך, בן אדם שהתת-מודע שלו מאמין באמת ובתמים שהוא כישלון מוחלט, האם מתישהו בחייו הוא ירגיש טוב עם עצמו? בחיים לא. לא משנה באיזה סטטוס בחיים הוא יהיה – רווק, נשוי, עני, עשיר, חולה, בריא – כל עוד בתת-מודע הוא מאמין שהוא כישלון, לנצח תהיה לו תחושה של עליבות אל מול אנשים אחרים ואל מול עצמו.

אז עולה השאלה –

למה לחיות כל הזמן במלחמות עם עצמנו? יש לנו מספיק מלחמות לנהל בחיים, טפו, שלא נדע. מה אנחנו מרוויחים מלהילחם בעצמנו? ברור שכלום. כלום ושום דבר. המטרה שלנו בחיים היא שיהיה כמה שיותר קל וכמה שפחות מלחמות ואם אפשר אז בכלל בלי מלחמות.

אז כאן בא התטא לעזרת חבר. הנה הסבר טיפה יותר מדעי:

תטא זהו גל מוח באורך 4-7 הרץ. אנחנו נמצאים בו כמה שניות בודדות לפני הירדמות ולפני התעוררות. הגל הזה מחובר אל התת-מודע. הילינג זה ריפוי. מכאן נובע – ריפוי דרך גל תטא. ולא, הסשן לא מתבצע בשינה וגם לא בדמיון מודרך. הסשן מתבצע בערנות מוחלטת כשאנו משתמשים בגל הזה בכדי למצוא את האמונה החוסמת ולשנות אותה באופן מיידי.

זה פשוט וקל באופן מובהק.

השיטה תטא הילינג פותחה על-ידי ויאנה סטייבל לפני כ-30 שנה. מאז, ויאנה מטפלת ומלמדת את השיטה ברחבי העולם.